Rolety w zabudowie "Vega Classic"

!!!WAŻNE!!!
!!!PLANUJESZ ZAKUP ROLET MATERIAŁOWYCH - ZADZWOŃ!!!
!!!POMOŻEMY CI WYBRAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!!!
!!!TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Nowoczesny system roletki okiennej w kasetce z prowadnicami bocznymi.Zaletami systemu VEGA są:

• elegancki kształt kasetki
• osłonki boczne o profilu umożliwiającym szerokie otwieranie okna
• tkaninę opuszczamy i podnosimy za pomocą uniwersalnego mechanizmu samoblokującego, dzięki    któremu możemy tkaninę zatrzymać w dowolnym miejscu bez konieczności blokowania łańcuszka
• płaskie prowadnice
• kształt kasetki pozwalający na zastosowanie większości tkanin do wys. 220 cm!
• karbowana rura nawojowa, która pozwala wykonać roletkę o szer. do 240 cm!
• możliwość zmiany strony mechanizmu bez konieczności demontowania roletki

Mocowanie

Kaseta przykręcana do listew przyszybowych (nie narusza warunków gwarancji okien PCV), prowadnice przyklejane do ramy okiennej taśmą piankową o podwyższonej wytrzymałości.

Kolorystyka

biały, brąz, dąb bagienny (ciemny), dąb złocisty, mahoń (kaseta, prowadnice, belka obciążająca)

Mechanizm Vegas

To nowoczesny , precyzyjny mechanizm samohamujący


Podstawową i najważniejszą cechą wyróżniającą mechanizm samohamujący VEGAs spośród wszystkich innych napędów roletek jest możliwość jego wymiany bez konieczności użycia jakichkolwiek narządzi. Wymiana polega na jego wyciągnięciu a następnie włożeniu, np. z drugiej strony kasetki.

Uniwersalny mechanizm VEGAs wykonany jest z tworzyw konstrukcyjnych z dodatkami uszlachetniaczy , dzięki którym nie ulega on żadnemu zużyciu podczas współpracy z innymi elementami m.in. metalowymi, tak jak na przykład sprężyny hamujące. Ze względu na jego bezkompromisową jakość udzielamy Państwu 36-cio miesięczny okres gwarancji na prawidłowe działanie nowatorskiego mechanizmu VEGAs

Rolety bez zabudowy "Vega Mini"

Rolety MINI to najmniejsze z rolet dostępnych w naszej ofercie. Materiał nawinięty jest na wałek o średnicy 19mm, mocowany klipsami nasadzanymi na profil okienny.

Opcjonalnym elementem jest system żyłek przytrzymujący roletę równolegle do uchylonego skrzydła okna. Roleta Mini jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym i poręcznym. Montaż rolety można z łatwością wykonać samodzielnie.


Kolory wykończeń: biały

Żyłka prowadząca jest umiejscowiona za tkaniną w taki sposób, że po opuszczeniu tkaniny jest zasłonięta i niewidoczna dla użytkowników.

• umiejscowienie żyłki za tkaniną pozwala na stosowanie szerszej tkaniny bez obaw, że prowadzenie fix będzie zaczepiało o klamkę okna.
• górny i dolny koniec żyłki fix jest skutecznie zamaskowany w elementach montażowych przez to jest niewidoczny i nie zakłóca wyglądu rolety.
• proste i estetyczne dolne mocowanie fix pozwala na łatwe naprężenie żyłki oraz na jej dowolną korektę w każdej chwili , bez wykonywania żadnych skomplikowanych operacji.
• pozycjonowanie mechanizmu samoblokującego na zewnątrz płytki bocznej pozwala na zastosowanie szerszej tkaniny bez wychodzenia poza obręb listwy przyszybowej.
• w rolecie VEGAS MINI zostały zastosowane odpowiednie proporcje pomiędzy kątownikami montażowymi i szerokością materiału, co w rezultacie pozwoliło wyłonić na skrzydle okiennym prosty sposób pomiaru. Miejscem tym jest skos listwy przyszybowej, który jest doskonale znany wszystkim producentom i montażystom z branży osłon okiennych.
• specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety VEGAS MINI na oknie.