Rolety zewnętrzne

an image

!!!WAŻNE!!!
!!! PLANUJESZ BUDOWĘ DOMU, BUDUJESZ - ZADZWOŃ LUB PRZYJDŹ!!!
!!!ZAPROPONUJEMY CI CIEKAWE ROZWIĄZANIA NA UKRYCIE ROLET W NADPROŻACH!!!
!!!TO NIC NIE KOSZTUJE!!!Zabezpieczają przed słońcem, deszczem, spojrzeniem ciekawskich lub sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii, chronią przed hałasem i w szczególnym wykonaniu przed włamaniem.

Wykonane są według standardów stawianych nowoczesnym elementom budowlanym a świadectwa i atesty państwowe gwarantują całkowitą zgodność z obowiązującymi przepisami budowlanymi.

ZALETY ROLET:

IZOLACJA TERMICZNA - mieszkania najwięcej ciepła tracą przez drzwi i okna. Rolety zamontowane przez wyspecjalizowane firmy montażowe zmniejszą te straty nawet o 1/3, dzięki izolacyjnej warstwie powietrza utworzonej między roletą a oknem.

BARIERA DLA INTRUZÓW - wzrastające zagrożenie przestępczością zmusza producentów różnego rodzaju systemów zabezpieczających do opracowywania coraz to nowych rozwiązań. Rolety łączące w sobie mocną, zamkniętą płaszczyznę z estetycznym wykonaniem, zamontowane przed oknem lub drzwiami zabezpieczają w znaczny sposób przed złodziejami. Wszystkie materiały stosowane do produkcji gwarantują dużą odporność na uderzenia, chronią przed wandalizmem.

KOMFORT I WYGODA - instalując rolety, mają Państwo prawo oczekiwać wysokiego komfortu obsługi. Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klienta proponujemy optymalne rozwiązanie podnoszenia i opuszczania rolet tj. od podstawowego na pasek lub linkę poprzez mechanizmy korbowe do napędów elektrycznych z całą gamą przełączników, a także ze sterowaniem falami radiowymi.
Napędy elektryczne, które w niewidoczny sposób wmontowane są w rurę nawojową, umożliwiają cichą i bezszelestną ich pracę. Zdalne sterowanie oraz wyłączniki zegarowe zapewnią komfortową obsługę rolet, a nawet ich podnoszenie i opuszczanie pod niobecność gospodarzy.


ROLOKASETY RKS I INTEGRO - NOWOCZESNA ZABUDOWA - jeśli planujecie Państwo budowę domu, to z całą pewnością możecie oczekiwać od swojego architekta uwzględnienia zabudowy rolet już na etapie projektowania.

Rolokasety RKS to nowoczesny element budowlany umożliwiający ukrycie mechanizmu rolet w konstrukcji muru. Prosta budowa umożliwia bezproblemowy montaż nie tylko przez wyspecjalizowane firmy budowlane, ale także przez indywidualnych inwestorów. Specjalnie przygotowany program produkcji stwarza możliwość zastosowania rolokaset do różnych grubości i rodzajów muru.

image

1. Rolokaseta z twardego styropianu
2. Wzmocnienia z prętów stalowych
3. Rowki
4. Nośnik tynku
5. Aluminiowe listwy wykończeniowe
6. Rura nawojowa
7. Klapa rewizyjna
8. Prowadnica
9. Pancerz rolety
10. Listwa końcowa z uszczelką
11. OdbójINTEGRO

System podtynkowy INTEGRO do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach, zapewnia optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.
Elementy podtynkowe systemu INTEGRO nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.Sposób montażu skrzynki rolety systemu INTEGRO

image1 - tynk
2 - ocieplenie
3 - siatka tynkarska
4 - pokrywa zewnętrzna skrzynki
5 - płyta z wełny drzewnej
6 - szyna tynkowa skrzynki
7 - pokrywa rewizyjna
8 - konstrukcja nadproża
PROFILE - do wszystkich rolet profile na pancerz wykonane są z aluminium. Oprócz różnorodnej gamy kolorów proponujemy odpowiednie ich szerokości, które umożliwią optymalny dobór ze względów wytrzymałościowych i spełnią oczekiwania każdego odbiorcy.
Specjalne metody obróbki zapewnią dużą stabilność oraz bezkonkurencyjną wytrzymałość. Wysoka jakość gwarantuje ich funkcjonowanie w przypadku ciągłego używania nawet w najtrudniejszych warunkach.
Wszystkie profile mają jedną wspólną cechę: trwałość koloru. Nawet wieloletnie działanie promieni słonecznych i silne wpływy środowiska naturalnego nie są w stanie zmienić ich pierwotnej barwy. Szeroka paleta kolorów sprawia, że rolety spełniają indywidualne wymagania estetyczne.